W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Chcesz założyć sklep internetowy i potrzebujesz regulaminu, polityki prywatności? Podpisujesz umowę i chcesz wiedzieć, czy zabezpiecza Twoje interesy? Wystawiłeś fakturę za usługę, a kontrahent nie zapłacił? Potrzebujesz wsparcia prawnego w prowadzeniu biznesu? Dobrze trafiłeś!

E-COMMERCE, BIZNES ONLINE

e-commerce

Wspieram podmioty zajmujące się internetową sprzedażą towarów i usług. Wdrażam prawnie sklepy internetowe, sporządzam i weryfikuję regulaminy sklepów internetowych, konkursów, newsletterów.

DANE OSOBOWE, RODO 

ochrona danych osobowych

Zapewniam wsparcie w zakresie prawa ochrony danych osobowych. Przygotowuję dokumentację w zakresie ochrony danych (wewnętrzną i zewnętrzną), pomagam dostosować dokumenty do RODO.

WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

windykacja należności

Pomagam w dochodzeniu należności, sporządzam wezwania do zapłaty, reprezentuję na etapie postępowania sądowego.

UMOWY, REGULAMINY

umowy regulaminy

Sporządzam i weryfikuję różnego rodzaju umowy i regulaminy. Pomagam zabezpieczyć interesy moich Klientów i wyegzekwować spełnienie świadczeń.

STRATEGIE BIZNESOWE

strategie biznesowe

Masz pomysł na biznes? Znajdę odpowiednie rozwiązanie prawne. Dopasuję zabezpieczenia, pomogę zoptymalizować ryzyko transakcji.

BRANŻA KREATYWNA

branża kreatywna

Przygotowuję i weryfikuję m.in. umowy dotyczące przeniesienia praw autorskich, licencyjnych i praw pokrewnych.

PORADY I POMOC PRAWNA

pomoc prawnaUdzielam porad prawnych, informuję o możliwych sposobach rozwiązania sporu, sporządzam m.in. projekty pism, pozwów, opinii, a także wezwania do zapłaty, do ugodowego sposobu załatwienia sprawy.

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

wsparcie biznesuObsługa prawna firmy to forma stałej współpracy, która daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia prowadzenie działalności zgodnie z prawem. Udzielam stałego wsparcia prawnego osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą, spółkom osobowym, a także spółkom z o.o.

ZASTĘPSTWO PROCESOWE

zastepstwo procesowe

Reprezentuję Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami administracji publicznej, a także przed organami egzekucyjnymi.

JAK DZIAŁAM?

POMOC NA MIEJSCU

Uzyskanie porady prawnej możliwe jest w trakcie indywidualnego spotkania w Kancelarii, albo innym dogodnym miejscu. Napisz lub zadzwoń i umów się na konsultacje.

POMOC ONLINE

Potrzebujesz pomocy prawnej, a nie chcesz się spotykać? Nie ma problemu! Skontaktuj się ze mną, opisz krótko swoją sprawę, otrzymasz wycenę, a po akceptacji warunków współpracy udzielę Ci wyczerpujących informacji online!

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA

Realizacja usługi możliwa jest w ramach różnych abonamentów, w zależności od potrzeb. Usługa może być wykonywana zdalnie, jak i w siedzibie Klienta.

MASZ PROBLEM PRAWNY? ZNAJDĘ SKUTECZNE ROZWIĄZANIE!