Adwokat Ewelina Koprowska

 

 

 

NAZYWAM SIĘ EWELINA KOPROWSKA

Jestem adwokatem i przedsiębiorcą.

 

Znam prawo, rozumiem biznes.


 

POZNAJ MNIE LEPIEJ

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2009 roku obroniłam pracę magisterską w Katedrze Prawa Pracy i Polityki Społecznej pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Mariana Świątkowskiego. Po studiach rozpoczęłam trzyletnią aplikację adwokacką, którą zakończyłam zdając państwowy egzamin zawodowy i uzyskując wpis na listę adwokatów. Od 2013 roku prowadzę swoją Kancelarię Adwokacką w Krakowie. Jestem wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie pod numerem wpisu 2771. Doświadczenie zawodowe zdobywałam już w okresie studiów uczęszczając na praktyki w sądach i w kancelariach, a także podczas aplikacji adwokackiej współpracując z kancelariami adwokackimi zajmującymi się obsługą prawną przedsiębiorców, sprawami gospodarczymi, czy cywilnymi.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Oferowane przeze mnie usługi prawne swoje oparcie znajdują w kilkuletnim doświadczeniu w wykonywaniu czynności wymagających rozległej wiedzy prawniczej.

 

 

ZAANGAŻOWANIE

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem.

 

 

PROFESJONALIZM

Pomoc prawna dostosowana jest do potrzeb Klienta i świadczona jest z najwyższą starannością oraz zgodnie z zasadami etyki adwokackiej.

CHCESZ WIEDZIEĆ O MNIE WIĘCEJ?

Wspieram prawnie małych i średnich przedsiębiorców w prowadzeniu ich biznesu (szczególnie z branży kreatywnej, e-commerce, reklamowej, ale nie tylko), obsługuję spółki, doradzam i pomagam. Jestem twórcą internetowym, prowadzę bloga Prawo dla freelancerów. Wierzę, że dobry prawnik nie tylko pomaga, ale też edukuje. Dlatego też powstał mój blog. Pokazuję, jak wykorzystywać przepisy prawne na swoją korzyść, aby prowadzenie biznesu niosło ze sobą jak najmniej zagrożeń, a jak najwięcej sukcesów. Dbam o właściwe zabezpieczenie interesów moich klientów, ponieważ łatwiej zapobiegać problemom, niż je rozwiązywać. Poza prawem interesuję się marketingiem, rozwojem biznesu oraz podróżowaniem.