KIM JESTEM?

Dowiedz się o mnie więcej

Nazywam się Ewelina Koprowska i jestem adwokatem. Wspieram prawnie biznes.

Wspieram prawnie przedsiębiorców i freelancerów w prowadzeniu ich biznesu bezpiecznie i zgodnie z prawem. Pomogę Ci w prawnych aspektach prowadzenia biznesu. Nie musisz tracić swojego cennego czasu na zgłębianie przepisów prawnych! Ja zrobię to za Ciebie. Dowiedz się o mnie więcej i zobacz, w czym mogę Ci pomóc.

ADWOKAT

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2013 roku prowadzę kancelarię adwokacką w Krakowie. Jestem wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie pod numerem wpisu 2771.

PRZEDSIĘBIORCA

Swój zawód wykonuję w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej. Wiem, jakie obowiązki ciążą na przedsiębiorcach i jakie mają problemy.

TWÓRCA INTERNETOWY

Jestem autorką bloga Prawo dla Freelancerów, na którym dzielę się swoją wiedzą, ponieważ uważam, że edukacja prawna jest bardzo ważna. Każdy powinien umieć wykorzystywać przepisy prawne na swoją korzyść.

WIĘCEJ O MNIE

Dowiedz się więcej

  • Ukończyłam kurs Inspektora Ochrony Danych zorganizowany przez Instytut Kształcenia Menedżerskiego Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

  • Ukończyłam szkolenie Design Thinking organizowane przez Fundację Instytut Polityk Publicznych.

  • Ukończyłam kurs WP dla zielonych Eweliny Muc, dzięki któremu poznałam techniczne aspekty budowania stron internetowych na WordPressie.

  • Jestem autorką e-booka "Prawne aspekty blogowania i prowadzenia biznesu online".

  • Jestem autorką rozdziału "Umowy w działalności nierejestrowanej" e-booka Izabeli Czaplewskiej pt. "Jak zarabiać legalnie bez firmy? Działalność nierejestrowana".

  • Byłam gościem 9 odcinka podcastu Agnieszki Kuczyńskiej "Zachwyć i Sprzedawaj w biznesie online" pt. "Legalny biznes online".

MOJE TOP 5 GALLUP CLIFTONSTRENGHTS

Zobacz, jak moje talenty pomagają mi w pracy

Moje plany działania są uporządkowane i szczegółowe, co pozwala mi dobrze wywiązywać się z projektów, nad którymi pracuję. Mając do osiągnięcia określony cel potrafię się na nim mocno skoncentrować. Wspierając Twój biznes koncentruję się na tym, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo prawne i spokój.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Zapisz się na newsletter i odbierz w prezencie e-booka “Prawne aspekty blogowania i prowadzenia biznesu online”!

Ebook - prawne aspekty blogowania i prowadzenia biznesu online

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Zobacz, w czym mogę Ci pomóc lub jak się ze mną skontaktować