Blog o zagadnieniach prawnych, które powinien znać każdy freelancer!


 • Czy freelancer musi mieć działalność gospodarczą?
  Czy freelancer musi mieć działalność gospodarczą? Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem działalności freelancerskiej i zadajesz sobie to pytanie, to ten wpis jest dla Ciebie. Bycie freelancerem to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą pracować samodzielnie, zarabiać na własny rachunek i … Czytaj więcej Artykuł Czy freelancer musi mieć działalność gospodarczą?… Read more »
 • Regulamin sklepu internetowego – co powinien zawierać?
  Regulamin sklepu internetowego to dokument, który pozwoli Ci wywiązać się z wielu obowiązków nałożonych przez prawo. Prowadzisz sklep internetowy? Planujesz jego uruchomienie? Z tego artykułu dowiesz się, co przykładowo powinien zawierać regulamin sprzedaży. Zapraszam do lektury! REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Regulamin … Czytaj więcej Artykuł Regulamin sklepu internetowego – co powinien… Read more »
 • 3 najczęstsze błędy w regulaminie sklepu internetowego
  Błędy w regulaminie sklepu internetowego często są wynikiem nieznajomości obowiązujących przepisów prawa. Czy Ty jako przedsiębiorca możesz zasłaniać się ich nieznajomością? Oczywiście nie! Dlatego też, jeśli myślisz o sprzedaży przez Internet i chcesz działać zgodnie z prawem, bezpiecznie i bez … Czytaj więcej Artykuł 3 najczęstsze błędy w regulaminie sklepu… Read more »
 • Jakie dokumenty do sklepu internetowego?
  Jakie dokumenty prawne do sklepu internetowego są niezbędne, jeśli planujesz sprzedaż produktów lub świadczenie usług za pośrednictwem sklepu? Jeśli myślisz o sprzedaży przez Internet, pewnie zastanawiałeś się nad tą kwestią. W tym artykule wskażę Ci, o co musisz zadbać, aby … Czytaj więcej Artykuł Jakie dokumenty do sklepu internetowego? pochodzi… Read more »
 • Certyfikat SSL na stronie internetowej
  Certyfikat SSL na stronie internetowej to podstawa zapewnienia jej bezpieczeństwa. Nieważne, czy masz sklep internetowy, bloga, czy stronę www traktujesz jedynie jako swoją wizytówkę. Certyfikat SSL to konieczność i zaraz wyjaśnię Ci dlaczego! CZYM JEST CERTYFIKAT SSL? Certyfikat SSL, czyli … Czytaj więcej Artykuł Certyfikat SSL na stronie internetowej pochodzi… Read more »
WordPress RSS Feed Retriever by thememason.com